Úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je jedním z nejvíce doporučovaných pojištění. A to z toho důvodu, že k úrazu můžete přijít kdekoliv a kdykoliv. Pojištěním sice úrazu nepřejdeme, ale může kompenzovat ušlý příjem či náklady, které jsou spojené s úrazem a jeho léčbou. Vyřízení tohoto druhu pojištění je možné v každé komerční pojišťovně a ve většině zdravotních pojišťoven. Je možné ho vyřídit jak pro jednotlivce, tak i pro rodinu či skupinu lidí. Většinou se úrazové pojištění sjednává v rámci životního nebo cestovního pojištění.

Úrazy mohou ovlivnit život váš, i vašich blízkých. Při velmi vážném úrazu mohou také zůstat trvalé následky. Mohou vás omezit jen na krátkou dobu, na pár týdnů, měsíců nebo na celý život. Vystavíte se tak vysoké finanční zátěži. Úrazové pojištění vám tuto zátěž pomůže částečně vyřešit.

Nejlevnější povinné ručení

Při zajišťování pojištění vyžaduje pojišťovna informace o vašem povolání a zájmech. Jestli provozujete sport, tak o jaký se jedná a jak často jej provozujete. Existují tři až čtyři skupiny rizikové skupiny, které ovlivňují výši pojistného.

Pojištěni budete na každém kroku, 24 hodin, 7 dní v týdnu a to všude na světě. Při pojištění si můžete sami stanovit rozsah a výši pojistné částky na jednotlivá rizika. Program pojištění je určen pro malé děti, dospělé a zaměstnance. Je-li na vašem příjmu kromě vás závislá i jiná osoba, je dobré, aby jste se pojistili pro případ úmrtí v důsledku úrazu. Úraz si můžete způsobit sami nebo vám ji může způsobit jiná osoba.

O webu

Uvažujete-li o pojištění sebe či svého majetku a nevíte si rady, které pojištění je nejvhodnější a které vlastně využít, naše internetové stránky, zabývající se pojištěním, vám poskytnou potřebné informace. Získáte přehled o tom, které pojištění je určené pro pojištění osob. Jedná se o životní pojištění, úrazové a cestovní. Pojištění, které je určeno pro váš majetek zahrnuje například havarijní pojištění, které je určeno pro vaše vozidlo, či pojištění nemovitostí.